İş Bankası Öğrenci Hesabından Kart Aidatı Kesti!

İrem A. |

Üniversitemin vermiş olduğu kredi kartını kullanıyorum, detaylı hesap özetime baktım ve üyelik aidatı 20 TL kesildiğini gördüm. Hiçbir banka öğrenciden kart aidatı almazken TC İş Bankasının bu yaptığı nedir? Ayrıca böyle bir aidat kesmeye yasal olarak hakları yok ve bunun geri yatırılmasını talep ediyorum, eğer yine aidat keserlerse de hesabımı da kredi kartımı da iptal ettireceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrem A.
  12 Ekim
  19:13

  şikayetim maalesef çözülmedi iadesini talep ediyorum ve bir daha da böyle bir aidat ücretini kabul etmediğimi yeniliyorum, iadesi yapılmazsa kredi kartımı kapattıracağım

 • 11 Ekim
  15:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi