27 Ocak 2014

İş Bankası Öğrenci Hesabından Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Gerek Sikayetvar.com sitesi üzerinden gerekse de İş Bankası müşteri hizmetlerinin e mail adresi üzerinden öğrenci hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmesi konusunda İş Bankası üzerine düşeni yapmıyor.

İlgili banka önceki bir hafta önceki şikayetimde benimle iletişime geçeceğini belirtmesine rağmen hiç bir sonuç alamadım. Artık ilgili banka güvenirliliğini sorgulamalı ve üzerine düşeni yapmalıdır.
Her 6 ayda bir öğrenci belgesiyle öğrenci olduğumu kanıtladığım bankanın hesabımdan öğrenci olmama rağmen kesilen paranın tarafıma iadesini, ilgili bankanın bu mesaja klasik bir cevap verdikten sonra ilgili cevapta vereceği üzere benimle iletişime geçmesini istiyorum.

Ömer 50 Okunma

Cevaplar

  • Ömer27 Ocak 2014

    Hep aynı klasik cevap.Bir hafta önce attığım mesaja da aynı şekilde cevap verilerek geçiştirildi, benimle iletişime geçilmedi. İş Bankası müşteri memnuniyetini sorgulamalı.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön