İş Bankası Öğrenci Hesabından Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yapıyor!

Ali G. |

İş Bankası'nın 1067 057**** hesap numaralı müşterisiyim. Hesabım öğrenci hesabı olmasına ve 2013 Haziran ayında da kesinti sonrasında öğrenci belgemi iletmeme müteakip hatanın düzeltilmesine karşın, hesabımdan 2013 Aralık ayında yılın iki yarısının da hesap işletim ücreti kesilmiştir. Yapılan işlemin hatadan ileriye gidip, kasıtlı hale dönüştüğü kanaatindeyim. İlgili kuruma müşteri hizmetleri numarası ile ulaşmaya çalışmama rağmen ulaşamadım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Aralık
  14:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi