05 Ocak 2015

İş Bankası Öğrenci Hesabından Hesap İşletim Ücreti Alınması

Üniversite öğrencisi olarak kullandığım vadesiz TL hesabım ve işte üniversiteli kredi kartımdan hesap işletim ücreti kesiliyor. Hesap ve kredi kartını açarken üstüne basa basa öğrenci hesaplarından hesap işletim ücreti ve kredi kartı kullanım ücreti alınmayacağını belirttikleri için iş bankasından hesap açtım. Kredi kartımdan son 3 senedir, vadesiz TL hesabımdan da bu yıl işletim ücreti kesildi.

Bu konular ile ilgili bağlı olduğum şubeye faks çektim, telefon ile defalarca aradım ancak kimsenin kullanmadığı dahili numaraları verip oraları aramamı istediler. 2 haftadır bana verilen 5400-5401-5402-5403 no.lu dahili numaralara ulaşamıyorum. Tüm bu ücretlerin iadesini talep ediyorum.

Halil 283 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön