İş Bankası Öğrenci Hesabından Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Vedat M. |

İş Bankası 10**34 nolu hesabımdan , 30 TL hesap işletim ücreti kesti. Bir metin yollayarak "İstisna" durumlar vs dediler. Özetle paramın iadesini aksi takdirde; kredi kartımı da hesaplarımı da kapatıp başka bankaya geçeceğimi bildirmek istiyorum. Öğrenci hesaplarından hiçbir şekilde ücret kesilmediğini hesabımı açtırırken bana kendileri söylediler. Bunca sene sonra böyle bir ücret kesimini anlayabilmiş değilim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vedat M.
  12 Şubat
  18:34

  Yahu daha şu şikayetimin üzerinden bir kaç ay geçti ve siz hesabımdan tekrar hesap işletim ücreti adı altında 50 lira kestiniz ki; harç paramdı o. Paramı geri yatırın hesabı da kapatın. Yeter be.

 • 12 Eylül
  17:36

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi