12 Eylül 2013

İş Bankası Öğrenci Hesabından Hesap İşletim Ücreti Aldı!

İş Bankası 10**34 nolu hesabımdan , 30 TL hesap işletim ücreti kesti. Bir metin yollayarak "İstisna" durumlar vs dediler. Özetle paramın iadesini aksi takdirde; kredi kartımı da hesaplarımı da kapatıp başka bankaya geçeceğimi bildirmek istiyorum. Öğrenci hesaplarından hiçbir şekilde ücret kesilmediğini hesabımı açtırırken bana kendileri söylediler. Bunca sene sonra böyle bir ücret kesimini anlayabilmiş değilim.

Vedat 21 Okunma

Cevaplar

  • Vedat 12 Şubat 2014

    Yahu daha şu şikayetimin üzerinden bir kaç ay geçti ve siz hesabımdan tekrar hesap işletim ücreti adı altında 50 lira kestiniz ki; harç paramdı o. Paramı geri yatırın hesabı da kapatın. Yeter be.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön