İş Bankası Öğrenci Hesabımdan Kesinti Yaptı!

Soner B. K. |

İş Bankası şubenize geldiğimde müşteri temsilciniz hiç bir şekilde hesap işletim ücreti adı altında ücret kesilmeyeceğini söylemişti. Fakat hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiştir. Öğrenci olduğum halde kesinti yapılmıştır. Telefonla görüştüğümde ise AÖF öğrencilerinin faydalanamadığını söylemişsiniz. Öğrenci her yerde öğrencidir. Kesilen ücretin iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  15:48

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi