11 Eylül 2013

İş Bankası Öğrenci Hesabımdan İşletim Ücreti Kesmiş!

İş Bankası'na artık tahammül edemeyecek hale geldim. Öğrenci kredi kartımın bağlı olduğu hesaba 200 lira para yatırıldı. Bu paranın 97 lirası hesap işletim masrafı adı altında kesilmiş. Bu kadarda olmaz zaten kullandığım kart öğrenci kredi kartı. Öğrencilik süresi bitince ücret kesiliyormuş. İş Bankası'nın bunu bana bildirmesi gerekirdi. Kesilen paranın iadesini istiyorum. Aksi takdirde hakkımı hukuki yollarla da arayıp kesilen tüm ücretleri geri dönüşlerle alacağım.

Esma 42 Okunma

Cevaplar

  • Esma 13 Eylül 2013

    Geri ödeme yapan iş bankasına teşekkür ederim. Fakat 2013 1. Doneme ail kesilen hesap isletim masrafının 2.38 kuruşluk kısmınında tarafıma iadesini talep ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön