22 Mart 2013

İş Bankası Öğrenci Hesabımdan İşletim Ücreti Aldı!

Artık hesap işletim ücretlerinden, kredi kartı aidatlarından bıktım. İş Bankası 2017**303 nolu küçükköy şubesine bağlı hesabımdan 40 tl gibi yüksek bir rakam çekilmiş durumda. bu hesabımı 2008 de öğrenci hesabı olarak açtım ve hiçbir şekilde benden haksız bir para alınamaz.

Halen öğrenci olduğum da bariz bellidir. bu paramın iadesini istiyorum. ve hesabımın kapatılmasını istiyorum. gerekirse başbakanlığa İş Bankasını şikayet edeceğim. yeter artık.

Emrah 25 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön