23 Mart 2013

İş Bankası Öğrenci Hesabımdan İşlem Yapmadığım Yıl İçin Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

İş bankasında yıllardır var olan öğrenci hesabımı geçen ay aktif hale getirdim tekrar öğrenci hesabı olarak. Ancak yaklaşık 4 yıldır bankadan her hangi bir işlem yapmıyordum. Hesabıma yatırılan bursu çekmek için bankamatiğe gittiğimde hesabımdan 2012yılına ait 1. ve 2. dönem hesap işletim ücreti adı altında 92TL para kesilmiş olduğunu gördüm.

Hesabımı aktif hale getirirken öğrenci belgemi bankaya sunduğum halde nasıl hala bu ücreti kesebiliyorlar? Bu yapılan resmen "yersen!" taktiğidir. Görüştüğüm tüm çalışanlar öğrenci belgenizin ibrazı halinde iade edilecektir diyor ancak ben öğrenci belgemi zaten 1 ay önce vermedim mi? Bu şikayetime de otomatik cevap yerine doğru düzgün bir çözüm bekliyorum!!!

Tugba 38 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön