İş Bankası Öğrenci Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Kağan Y. |

Benim İş Bankası'nda öğrenci hesabım bulunmakta. Hesabı öğrenciyken açtırdım hala da öğrenciyim. Hesabı açtırma tarihinin üzerinden 3 sene geçti. Ancak bu 3 sene boyunca her yılın Aralık ve Haziran aylarında benim hesabımdan hesap işletim ücreti kesiliyor. Ben de herhangi bir İş Bankası şubesine gidip öğrenci belgemi şubeye vermek suretiyle kesilen paramı geri alabiliyorum.

Haziran ayında da hesabımdan para kesildi. Ben bu paranın İş Bankası şubesine öğrenci belgemi götürmeden geri iade edilmesini istiyorum. Bundan sonra da öğrenci hesabımdan hesap işletim ücretinin kesilmemesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  12:08

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi