28 Mart 2013

İş Bankası Öğrenci Belgemi Vermeme Rağmen Kesinti Yapıldı!

Ankara Aşağı Ayrancı şubesine vermiş olduğum öğrenci belgem sonrasında hesabımdan kesilen para iade edildi. Ancak aradan 1 2 ay geçmeden tekrar kesim oldu. Galiba iş bankası hesabımda para görünce dayanamayıp çekiyor ?Ben her gün gidip bankacılarla muhatap olmak zorunda mıyım ?? O kadar garip bir sisteminiz var ki sizi anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum. İnsanları mağdur etmekten mutluluk duyuyorsunuz . Hesabımdan kesilen parayı iade edin ve sonrasında hesabımı kapatayım.

Mert 48 Okunma

Cevaplar

  • Mert 28 Mart 2013

    Saçma sapan bi cevap vermişsiniz uzattıkça uzatmışsınız kafa karıştırmaya çalışmışsınız. Benim paramı iade ediyormusunuz etmiyormusunuz kısaca bunu yazsanıza ? Ben daha geçen ay öğrenci belgemi verdim şimdi neden tekrar kestiniz 6 aymı geçti ??

  • İş Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön