15 Ekim 2016

İş Bankası Ödememi Şartlar Gerektirdiği Halde İptal Etmiyor!

Ben kızımın eğitimi için Kdz. Ereğli Uğur Ders ile bir yıllık 4000 TL 10 taksit karşılığında anlaştım. 29.09.2016 ödememi yaptım. 10 taksit olacak şekilde. Ancak sadece üç gün sonra 02.10.2016 tarihinde dershane kapatıldı. Ben de aynı gün internet sitesi üzerinden 1 gün sonra da dilekçeyle almadığım hizmet bedeli olarak bir gün sonra işlem iptali için bilgilendirdim. Banka gönderdiği mailde itirazımın 670 sayılı KHK kapsamında değerlendirildiğini ve ildeki KHK bürosuna başvurmam gerektiği ifade ediliyordu. Ben denildiği gibi KHK bürosuna başvurumu yaptım. Oradaki görevli ödememin iade edilmeyeceğini ifade etti. Ben yaklaşık 20 yıldır banka ve kart müşterisiyim ve sorumluluklarımı yerine getirdim. Ben almadığım hizmetin bedelini neden ödeyeyim? Eğer durum çözülmezse önce kartlarımı ve hesabımı kapatacağım daha sonra hakkımı hukuksal yollarla arayacağım. Bankamın yanımda olmasını isterdim.

Sezgin 307 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin22 Ekim 2016

    Aradan geçen bir hafta süreye rağmen banka sadece bir maille cevap verdi. O da bildik cümleler. Müşteri memnuniyetiymiş hikaye. Banka resmen paramı gasp ediyor.

  • İş Bankası Temsilcisi15 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön