İş Bankası Ödeme Sonrası Kartımı Kullanıma Açmadı.

İlknur D. |

Geçtiğimiz günlerde İş Bankası benden 50 liralık bir aidat talep etti 6 ay için. Vaktinde ödemediğim için kartı da kullanım dışı bıraktılar.Her neyse sonra müşteri hizmetleriyle görüştüm, aidatı ödedikten sonra kartımı kullanmaya başlayabilir miyim diye; evet ''hemen'' kullanabilirsiniz dendi fakat üstünden 1 gün geçti ve hala kartımı kullanamıyorum. Bu durum ne kadar sürecek böyle, hem aidat ödüyorum, hem kartı kullanamıyorum, hem hizmet alamıyorum; gerekirse iptal edeceğim?

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  10:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi