Emrah O. Teşekkür Mesajı

kısa surede cozum getırdıgı için iş bankasına tesekkurederım

İş Bankası Normal Hesaptan Yıllık Kullanım Ücreti Hesabına Yatan 100 TL'nin Hesap Kullanım Aidatı.

Emrah O. |

1520 Tekirdağ Çorlu şubesi tarafından 06 Ocak 2015 tarihinde benden kesilmiş 100 TL yıllık kullanım bedelinin iadesini istiyorum 1998'den beri müşterisi olduğum bankanın müşteri hizmetlerini aradığımda hiçbir şekilde iadesi yokmuş söylediler. Bende kredi kar ve normal hesabımı kapamak istedim tüketici hakem heyetine başvuracağım iade için ve hesaplarımı kapatacağım bu nedenden.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah O.
  17 Ocak
  21:38

  kısa surede cozum getırdıgı için iş bankasına tesekkurederım

 • 12 Ocak
  13:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi