31 Ocak 2014

İş Bankası Ne Hakem Heyeti'nin Ne Mahkeme'nin Kararını Tanıyor!

Sivas İş Bankası Kızılırmak şubesinden 50000 tl'lik ev kredisi kullandım. Benden 1000 tl dosya masrafı kesildi. 2013 yılında değişen yasalarla beraber dosya masraflarının tüketiciye ödendiğini duydum ve paramı bankadan talep ettim ödenmez ise hakkımı yasal yollardan arayacağımı beyan ettim.

Bana ödeme yapılmayacağını ve evraklar için 52.50 tl arşiv ücreti yatırmam gerektiği söylendi. Bu parayı yatırarak Sivas Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. Hakem Heyeti beni haklı bularak toplamda 1052.50 tl'nin tarafıma ödenmesine karar verdi ama banka bu karara itiraz ederek kararın iptali için konuyu mahkemeye taşıdı.

Mahkemeyi de kazandım ama halen ilgili bankadan tarafıma herhangi bir ödeme yapılmadı.

Mehmet 330 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön