İş Bankası Müze Kart Bahanesiyle Kart Ücreti Kesti!

Kürşad V. |

İş Bankası 16 yıldan fazladır aktif müşterisi olup ödemelerimi zamanında yapmaktayım. 56 TL üyelik ücreti geldi. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde iade edemeyeceklerini söylediler bu kartın müze kart olduğunu en büyük özelliğinin bu olduğunu söylediler ben işçi bir adamım tatile çıkamıyorum ki müzeye gideyim? Kesilen bu ücretin tarafıma iade edilmez ise BDDK'ya başvuracağımı ve sosyal medya ve her platformda bunu
dile getireceğimi kartımı ve hesabımı kapatacağımı bildiririm.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kürşad V.
  29 Ekim
  09:14

  2 Ay sonra bankanıza ait tüm hesapları kapatacağım artık iş bankasımı hayatta olmaz sadece önünden geçeceğim

 • 30 Eylül
  10:46

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi