İş Bankası Müşteriyi Sırada Haksızca Bekletiyor.

Firdes G. |

Müşterisi olduğum İş Bankası Ankara çayyolu şubesinde bu akşam 16:36' dan 17:25' e kadar bekletildim. Elimdeki sıra numarasıyla 50 dakika beklerken benden sonra gelen onlarca insan göz göre göre benden önce işlem yaptı. Hayretle izleyip beklerken bir saatin dolmasına yakın bir müşteri daha girdi ve 5 dakika kadar bekledikten sonra işleme alınınca daha fazla beklemenin saflığımı tescillemek olacağına kanaat getirip görevli memura "eğer sıra numarasındaki önceliği hesap dolgunluğu ya da başka haksız kriterlere göre böylesine açıktan açığa dalga geçercesine yapacaksanız niye tutuşturuyorsunuz bu numaraları elimize" diye sorup tatmin edici olmaktan uzak bir yanıt aldım. Şikayetçiyim!

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  09:57

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi