25 Nisan 2013

İş Bankası Müşteriye Önem Vermiyor!

19.04.2013 günü İşBankası Bornova Şubesinden yaptığım kredi başvurusuna dönüş yapıldı ve kamu görevlisi bir kefil istendi istekleri doğrultusun polis olan bir arkadaşımdan rica ederk kefil yaptım şubeye gittim şubede bütün işlemler yapıldı imzalar atıldıktan sonra beni gişeye yönlendirdiler.

Bende aşağıda belirtilen gişede beklerken bir telefon edip beni yukarı çağırdılar ve kredin ödenmesi için kefilin eşinin imzasının gerekli olduğunu söylediler, şimdi soruyorum madem böyle bir uygulama var neden baştan söylenmedi benim ve bana kefil olan dostumun bütün günü boşa gitti ve sözünü verdiğim önemli bir ödememi İş bankası sayesinde yapamadım. Bu ihmali yapan iş bankasından şikayetçiyim.

Yasin 51 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön