16 Temmuz 2014

İş Bankası Müşteriye İlgisizlik!

Görevli iş yerime geldi. Maximiles verelim dedi. Maximiles geldi telefon bankacılığını zaman aşımını fazlasıyla kullanarak şifremi aldım, netten alışveriş yaptım. Bir iş yerinden alışveriş yaptım kasada kartım şifre istemeden 3 kez işlem yapılınca alışveriş yapamadım.

Kötü bir gün yaşadım Maximiles sayesinde. Ertesi gün bankaya gittim müşteri temsilcisi sıra bende olmasına rağmen başkalarıyla ilgilendi. Esnafım dükkanı kapadım, telefonla aranıyorum beyefendi iş yerinizi açmayacak mısınız diye bankadan kızıp çıktım.

Telefon bankacılığını aradım ortlama bekleme süreniz 8 dedi. Bu kadar olmaz 15 dk. oldu kartın nasıl bir bankayla çalışıyorum?

Cenan 2.920 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön