23 Ocak 2014

İş Bankası Müşterisini Mağdur Ediyor.

İş Bankasına olan borcumu 2 ay önce kapatmama rağmen beni borçlu olarak gösterip diğer bankalardaki hesaplarımın bloke olmasına neden olmuştur. İnternet siteleri fiyasko, müşteri temsilcileri ilgisiz.

Tonguç 73 Okunma

Cevaplar

  • Tonguç 27 Ocak 2014

    iş bankası tarafıma ulaşmamıştır..kredi kartı vermeye çalışırken 40 takla atan banka ,kartı verdikten sonra köprüyü geçmiş oluyor kendilerine geçmiş olsun dileklerimle..!

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön