İş Bankası Müşterisine Cevap Vermiyor!

Zeynep K. |

Bilgim dışında 14.10.2013 tarihinde 40 lira tutarında yasal olmayan bir şekilde hesabımdan çekilen kredi kartı aidatının iadesini istediğime dair yazdığım şikayet mailine cevap vermeye tenezzül etmeyen İş Bankası'nı kınıyorum. Danıştay kesilmemesine hükmetmişken, kestiğiniz aidat ücretinin de derhal iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep K.
  06 Kasım
  18:06

  hiç bir şekilde sorunum çözülmedi, üslubu çok çirkin bir yetkili aradı ve kartı kapatabilirsiniz dedi, önce iadeyi yasal yollardan sağlayacağım, sonrada bir an evvel maximum kartımı kapattıracağım, yapılan uygulama ve iade edilmemesi çok çirkin... İş bankası benden 3 ayda 1500 lira harcama garantisi istiyor ve bunu neye dayanarak istiyor... devlet böyle bir hak mı tanıdı? hakkımı sonna kadar arayacağım, bir ay evveline kadar hepsiiade edilmiş, şimdi nasıl iade etmezsiniz? çevremdeki herkese iş bankası ile bağlarını koparmalarını telkin ediyorum...

 • 06 Kasım
  11:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi