İş Bankası Müşterisi Olduğum Şube Dilekçeme Cevap Vermiyor!

Serhat G. |

Rami Kışla Caddesi şubesi vadesiz hesap müşterisiyim. Üniversite öğrencisi olduğum için hesabımdan kesilen hesap işletim ücretinin iadesiyle alakalı, müşteri hizmetlerinin yönlendirmesiyle şubeye dilekçe yazdım. Dilekçeyi 2 Kasım'da şubeye teslim ettim ancak buna rağmen tarafıma olumlu ya da olumsuz dönüş olmadı. İki sefer şubeyi arayıp dilekçemin durumunu sordum fakat iş yoğunluğu sebebiyle sıra gelmedi gibi şeyler söylendi. Dilekçenin belli yasal çerçeveler dahilinde yanıtlanması gerektiğini hatırlatmak isterim. Kesilen ücretin iadesini ısrarla talep etmekteyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Kasım
  09:05

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi