02 Nisan 2015

İş Bankası Müşteriler Arasında Ayırımcılık ve Tutarsızlık!

İş Bankası Edirne şubesinde yaklaşık 6 yıldır hesabım var. Bütün bankacılık işlerimi oradan yaptığımdan müşteri temsilcisi bir beye yönlendirdiler ve o bey sıra almadan 6 yıldır işlemlerimi yaptı. Geçen hafta bankada onun yerine başka bir bayan vardı. Sıra geldi ve bölüme girdim. Kendisi benden kimliğimi istedi ve bende verdim. İnceledikten sonra sıra numarası almamı söyledi.

Yarım saattir beklediğimi iki dakikalı bir iş için bir saat daha bekleyemeyeceğimi daha önceki görevlinin beni devamlı olarak aldığını söyledim ama dinlemedi. Küçük maaşlı bir müşteri olduğum için bana bu şekilde davranıldığını düşünüyorum. Madem sıra almam gerekiyordu. 6 yıldır neden almıyorum? Tutarlılık yok!

Adem 417 Okunma

Cevaplar

  • Adem 13 Nisan 2015

    internet sitenizdende başvurdum fakat Edirne şubeniz benim sorularıma cevap vermek yerine olayı geçiştirip personelini korudu ben diyorumki Edirne şubenizde ya melih bey yanlış yaptı (bence çok iyi bir bankacı) ya da yerine gelen nevin önder hanım yanlış yaptı çünkü ikisinin tavırları ve davranışları tamamen birbirinin zıttı ama Edirne şubesi nevin önder hanımı korumak için olayı geçiştirdi.

  • Adem 13 Nisan 2015

    internet siteniz üzerindende başvuru yaptım fakat Edirne şubeniz benim sorduğum soruları cevaplamak yerine olayı geçiştirdi.

  • İş Bankası Temsilcisi02 Nisan 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön