İş Bankası Müşteriler Arası Ayrımcılık Aynı İşleme Farklı Ve Haksız Muamele.

Akif S. |

Kartımdan kesilen üyelik aidatının geri ödenmesi için müşteri temsilcisi ile görüştüm. Kendisine bu aidatı ağabeyim ve bir arkadaşımın arayıp aidatı anında geri aldıklarını belirttim. Bunu bilmeme ve söylememe rağmen bana bu parayı iade etmemeleri açıkça adaletsiz ve haksız kazanç peşinde koşan uygulamaları tutarsız ve kanunsuz olan bir kurum olmalarını kanıtlamaktadır. Her türlü adli yollardan bu hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  10:32

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi