12 Temmuz 2014

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak Çok Zor.

Müşteri temsilcisi sayınız çok az, bağlanmak için 8 dakika bekledim, bağlanınca da hiçbir sorunu çözemedi. Temsilci ve sinirli olmama rağmen 30 dakika beklettikten sonra kendisini en yetkili kişi olarak tanıtan R** G**B** (Sicil No:899258) personelinize bağladı ve aynı şeyleri tekrarladı. Bu kişi en yetkili kişi değilse şikayetçiyim, hizmet kaliteniz nerede?

Ben bir akademisyenim ve iddia ediyorum dünyadaki tüm bankalar arasında müşterisini en uzun bekleten, hiçbir sorunu çözemeyen tek bankasınız. Şubeye daha önceden gittim sorun halen devam ediyor. Aynı şeyleri tekrarlamayın şubeye gitmeyeceğim. Ayrıca her ortamda ve bütün sosyal medya mecralarında bankanızı kesinlikle kötü konuşacağım.

Yunus 349 Okunma

Cevaplar

  • Yunus12 Temmuz 2014

    çağrı numaranız sadece dakikalarca müşteriyi bekletmekten başka hiçbir işe yaramıyor

  • İş Bankası Temsilcisi12 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön