İş Bankası Müşteri Temsilcisi Yarım Saat Bekletiyor Ve Hesabımda Param Eksik!

Sinan E. |

Bu nasıl bir bankadır anlamadım müşteri temsilcisine bağlanmak saatler alıyor hesap ekstremi mail adresine istiyorum göndermiyorlar. Bankalarda yoğunluk olmasın diye müşteri hizmetlerini arıyorum adamların doğru düzgün müşteri temsilcisi yok. Ne zaman arasam gecenin saat ikisinde de denedim bekleme süresi yarım saat bu nasıl iş anlamadım.

Hesabımda 249 tl para olması lazım sadece 110 tl var kardeşim bunu ben kime soracağım siz nasıl bir bankasınız reklamlara o kadar para yatıracağınıza biraz müşteri temsilcisi alın bir daha İş Bankası uzak olsun.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan E.
  05 Şubat
  22:13

  birdaha asla

 • 15 Nisan
  17:57

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi