12 Eylül 2013

İş Bankası Müşteri Temsilcisi Gayet Kaba Davrandı!

Her ay düzenli ödeme yaptığım İş Bankası kredi kartımın borç ödemesini bu ay iş yoğunluğundan aksattım ve sonrasında bankamatikten "Borç Ödeme" kısmından borcumu ödedim. 2 gün sonra İş Bankası kartıma yapılan bir EFT sonrası paramı çekmek istediğimde önceki ödememin borca sayılmadığını, yapılan EFT'deki paradan kesildiğini öğrendim.

Yatırılan parayı o gün çekmem gerektiği için müşteri hizmetlerini aradığımda bağlandığım müşteri hizmetleri işi gereği sorunumla ilgilenmesi gerekirken üslupsuz bir şekilde bankamızın işleyişi bu... gibi ifadeler kullandı. Durumun acil olduğunu paranın ödenmesi gerektiğini belirttiğimde ise yine yardımcı olamayacağını falan söyleyerek ilgisizliğe devam etti.

Tuna 62 Okunma

Cevaplar

  • Tuna16 Eylül 2013

    Kaç gündür dönüş olmadı banka kalitesini göstermiştir...

  • Tuna13 Eylül 2013

    Durumu şikayetimde karakter sınırından dolayı çok özet geçtim, konuşmayı dinleyenler eminim bu nasıl müşteri hizmetleri derlerdi. İş bankasının bu tutumundan dolayı kartımı iptal talebinde bulundum. Bir daha da kullanmayı düşünmüyorum. Çünkü acil bir ihtiyacımda yanımda olmayan bir banka ile işim olmaz..!

  • İş Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön