23 Mayıs 2016

İş Bankası Müşteri Temsilcileriyle Konuşma Güçlüğü...

Sim kartı değişikliği nedeniyle, cep telefonuma gönderilecek onay kodlarını alamadığım için İnternet aracılığıyla alışverişlerimde ödeme onay kodu alamıyorum. 0850 724 07 24 Numaralı müşteri temsilcisi numarasını defalarca aramama rağmen kartıma otomatik yönlendirmeler çıkıyor, hadi bu yönlendirmelerle sim kartı blokajını kaldırıyorum sonra bana gönderdiğimiz kodu giriniz diyor ama mesaj yollamamış, önce blokeyi kaldıracaksın ki ben de bu numarayı yazabileyim bu nasıl yönlendirmedir? 2 saatten fazladır telefon başındayım. Bekle Bekle ancak 2 müşteri temsilcisiyle görüşebildim, onlar da beni aynı yeri yönlendirdiler demek ki blokaj kalkmadan mesaj yollama işlemini başaramıyorlar, temsilciler de halledemiyorsa kim yapacak? Lütfen yine yardımınıza ihtiyacım var her zaman ki gibi.

Gülay 92 Okunma

Cevaplar

  • Gülay'ın Teşekkür Mesajı27 Mayıs 2016

    Şubem sorunu çözümledi teşekkür ediyorum

  • Gülay23 Mayıs 2016

    "Şikayetim Var" muhteşem bir çalışma çok teşekkürler. Ancak İş Bankası aynı yere yönlendirmiş, karşınıza Müşteri temsilcisi çıkmıy0r, çıkan da iş bilmiyor aynı yere yönlendiriyor. Diyecekleri bir şey vat-r şubenize baş vurun, ya da en yakın şubeye 2 saat vaktinizi heba etmeyecekler. Şubeye başvurdum. İş Bilen Müşteri hizmet görevlisi gerekli. Uzun uzun insanı bilgisayar sistemine mahkum etmesinler.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön