29 Ocak 2014

İş Bankası Müşteri Temsilcilerinin Eğitimini Kim Veriyor?

Geçen ay İş Bankası kredi kartımı kapatmak için müşteri hizmetlerini aradım. Yapılan görüşmede ne kadar ödemem gerektiğini sorduğumda 419 tl ödediğimde borç kalmayacağını söyledi ancak az önce gelen mailde 79 tl tutarında taksitli borcum olduğunu öğrendim.

Şimdi soruyorum temsilciye; kredi kartımı kapatmak için toplamda ne kadar ödemem gerekir dediğimde neden toplam tutarı söylemiyor amaç ne? Bir ay daha mı faiz almak yoksa banka ile bağlantı kopartmamak mı? Ben bu ay tekrardan yatıracağım paranın ardından tekrardan bir borç çıkarırlar mı?

Temsilcinin bana söylediği tüm borcunuzu ATM'den göremezsiniz sözü ne demek? Bir banka müşteri ile böyle oyunlar oynayarak mı kar elde etmeye çalışıyor?

Sercan 109 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön