Şahin H. Teşekkür Mesajı

Çalışan hatasından dolayı yaşadığım mağduriyete gerekli hassasiyeti gösterip sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

İş Bankası Müşteri Talebi Yerine Getirilmiyor!

Şahin H. |

İş Bankası İzmir Karataş şubesine vermiş olduğum 2014 yılına ait yazılı kredi kartı kapattırma talimatım yerine getirilmemiş ve kartım kapatılmamıştır. 1 yıl önce kapattırdığımı sandığım kartım yenilenmiştir.

Şube çalışanı ya da banka genel müdürlüğü çıkarları doğrultusunda yasal olmayan bir işlem yaparak yazılı başvurumu dikkate almamıştır. Müşterileri kendi hedefleri doğrultusunda istekleri önem arz etmeksizin çıkarları için kullanmaktadırlar.

Gerekli mercilere şikayet başvurusunu hemen yapacağımı belirtirim.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şahin H.
  22 Ekim
  19:34

  Çalışan hatasından dolayı yaşadığım mağduriyete gerekli hassasiyeti gösterip sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

 • 21 Ekim
  11:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi