İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İmkansız!

Mehmet M. |

2 ay önce aldığım kredi kartımın çipi bozulunca yenisini istemek için İşCep'ten 0850 724 0724 numarasını aradım. Havalimanı aktarma burası burayı aramayın bankasını arayın diyen bir erkek şahıs telefonu kapadı. Kredi kartının üzerine baktım aynı numara vardı. Koca bankanın müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Başka banka kredi kartlarımın çipini senelerce kullanmamam rağmen İş Bankası'nın kart çipi bozuldu. Kredi kartımın ivedi yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  13:19

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi