23 Nisan 2013

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Bugün (23.04.2013) işbankası müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım. Ama nafile.En 7-8 kere aradım 0850 724 0 724 nolu numarayı. numaraya bak 724 yani 7/24 yapmışlar. yok 3 bas, yok 8 bas, olmadı bi daha dene ama en sonunda ulaştım. Karşıma çıkan personel bu sefer sizi bir menüye aktarıyorum. Müşteri numarasını gir (ok.), interent bankacılık şifresini gir (ona okey), ondan demez mi cep anahtar şifresi üret. Ama cep telefon görüşme yaparken cep anahtar şifresi üretmedi. (buyur burdan yak.) bizi başka telefon dan arar mısınız dediler. Kardeşim elli tane şifre girdim. Ne biçim bankaymış. Yapacağım işlem EFT limiti yükseltmek.Olmadı.

Cengiz 564 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 27 Nisan 2013

    "Belirleyeceğiniz limitleri tekrar yükseltebilmek için 0850 724 0 724 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz." bu cümle hala güvenlik ayarları-işlem limetleri yazmaktadır. bende onca uğraştan sonra o numaraya ulaştım ama limitim yükseldi. ben şu kısmı anlamdım. (tabi biz vatandaş olarak biraz kalın kafalıyız ya...!) hayır arkadaş benim elimde internet şubesi şifre ve paralom var, cep telefon var, cep anahtar üretme şifresi var, mesaj var... var oğlu var. limitimi kendim yükseltemiyorum. bu nasıl iş? eğer iki de bir ben sizi arayacaksam, internet bankacılığını niye kullanayım?

  • İş Bankası Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön