15 Nisan 2014

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşamadım.

08***24 İş Bankası müşteri hizmetlerini aradım. Cüzdan yanımda değildi hesap numaramı bilmediğim bir türlü menüden müşteri hizmetlerine ulaşamadım. 1 soru soracağım saatlerce menülerde kayboldum. Hiçbir tuşa basmadığım zaman dakikalarca bekletip telefonu kapatıyorlar, buda kaba bir davranıştır.

Müşteri bir menüye girdiğinde bir tuşa basmadığı zaman bellik i müşteri hizmetleriyle görüşecektir. İnsanların müşteri hizmetlerine ulaşmaması için her türlü kabalığı yapıyorlar. Müşteri hizmetleri personelini arttırın yada paranız yoksa tamamen kapatın bizde bilelim aramayalım.

Salih 136 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Nisan 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön