16 Mayıs 2013

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak!

Az önce iş bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak istedim.. gerekli işlemleri yaptıktan sonra ortalama bekleme süresi 7 dk dedikten sonra 20 dk yakın beklememe rağmen bağlanamadım.. müşteri hizmetlerine kayıp çalıntı kısmından bağlanmak istedim beni bir yere yönlendirdiler orada da gerekli işlemleri yapıp bekledim yine yok üstelik orada da ortalama 7 dk dendi.

Bu 7 dk heralde müşterileri yanıltma amaçlı bir durum çünkü o 7 dk hiç bitmiyor bir daha şansımı çalıntı kısmından denemek istedim bayan kabaca yoğunluklarından birşey yapamayacağından anlattı. Bu kadar kalitesiz bir bankamı müşterisini 20 dk telefonda bekletiyor.

Suat 25 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön