İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum.

Murat Gökçe T. |

İş Bankası hem internet hem telefon bankacılığını 2 yıldır kullanmaktayım. Maximiles kredi kartına sahibim ve hem limitim yüksek hem maaşımı almaktayım hemde kredi çektim ve ödemelerini gerçekleştirmekteyim ancak müşteri temsilcisine bağlanmaya çalıştığımda 13 dk beklemem gereken uyarı aldım. Bekledim bir 13 dakika daha aldım bekledim bir 13 dk daha aldım sonra 9 dk ya düştü ama süreç 55 dakikadır beklemekteyim. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Umarım telefon bankacılığınız ücretsizdir. Yoksa size fatura edeceğim 55 dakikalık beklemeyi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  14:38

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi