İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum.

Banu K. |

İş Bankası müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde bağlanmıyor. Çok farklı bir müşteri hizmetleri var kesinlikle bağlanamıyorum. Müşterileri bu kadar bekletmeye ne hakkınız var bir çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak İş Bankası gibi kurumsal bir firmaya hiç yakıştıramadım. Sürekli bekleme süreniz 20 dakika 10 dakika deniliyor insanlar sizin köleniz mi bu kadar beklesin en kısa zamanda İş Bankasıyla bütün bağlarımı koparmak istiyorum hiç memnun değilim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  12:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi