İş Bankası Müşteri Hizmetlerinden Ve Şubelerinizden Memnun Değilim.

Özhan Ö. |

Şu ana kadar hiç kullanmadığım ve geçen hafta iptal ettirdiğim kredi kartının gelen aidat borcu için İzmir'de bulunan çamdibi ve Konak şubelerine gitmiştim. Hem şubeler hem de müşteri hizmetleri topu birbirine atıyor sadece bir dilekçe yazıp sonucunu kendiniz takip edin diye konuyu kapatıyorlar başkada bir şey yapmıyorlar. Hatta şubelerdeki kendi elemanları bile bu konuda bankanın niye bu kadar bu konuyu uzattığını bana soruyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  11:15

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi