İş Bankası Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor!

Gence P. |

Hesap işletim ücreti adında İş Bankası vadesiz hesaplardan para kesiyor ve geri ödemiyor hemde sözleşmede yazmamasına rağmen hatta müşteri hizmetlerini arayınca hesabınızı kapatın tabi dediler. Nasıl müşteri hizmetleri anlamadım.

Fakat A**** müşteri hizmetlerini aradığımda durumu anlattım ve paramı geri iade ettiler. İş Bankası müşteri hizmetleri biz yardımcı olamayız hesabınızı kapatın bence diyor. İş Bankası yöneticilerine sesleniyorum A***'a gidinde yöneticilik öğrenin mutlu müşteri görün. Sizden ailecek bütün ilişkimiz kesiliyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ocak
  11:09

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi