İş Bankası Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmadı...

Gülşah D. |

01.08.2016 tarihinde 19.19 -19.26 saatleri arasında B*** hanımla yapmış olduğum görüşmede:
babamın banka ile olan işlerini kızı olarak ben takip ediyorum. İş Bankası müşteri hizmetlerini aradığım zaman babamdan onay almasına rağmen babam konuyu bilmediği için benim konuşmama izin verilmedi. Bu talebini kabul edip babamın konuşmasını kabul ettik fakat hoparlörü açarak babama bilgi vermek istedim fakat bunun için de sizinle görüşme yapamamam kızınızın sesini duymamam lazım denildi. Bu olay üstüne hem bizimle ilgilenilmedi, hem de düzgün bir bilgi verilmedi. Bunu alınan görüşme kayıtlarına bakarak da görebilirsiniz. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  09:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi