İş Bankası Müşteri Hizmetleri Sürekli Müzik Dinletiyor!

Hamdi S. |

Bir sorunum nedeniyle akşam 19:00 itibariyle İş Bankası müşteri hizmetlerini arayıp ilgili tuşlamaları yaptıktan sonra bir görevliye ulaşmam için 17 dk bekliyorum ve birisi açıyor telefonu adımı soyadımı soruyor derdimi dinliyor sonra şu numaraları tuşla diyerek beni başından atıyor. Ben tekrar bekliyorum ve en son beklemem 20 dk geçti kimseye ulaşamadan telefonu kapattım.Böyle müşteri hizmetleri olmaz.İnsanlar yarım saat bekletiliyor ve kimseye ulaşamıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamdi S.
  08 Kasım
  10:04

  standart cevap

 • 07 Kasım
  19:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi