12 Şubat 2014

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermiyor

Öteki hesabıma mesaj atmışsınız buradan işlem yapamıyorum. Ya bize ulaşın ya da arayın diyorsunuz, iki şekilde de kart numarası yada müşteri numarası istiyorsunuz. Kartımı kaybettim ben nasıl bilebilirim bu numaraları ben buradan başka nerede şikayetimi dile getireceğim.

İş Bankası'na kart aidatı falan ödemek istemiyorum. Yeter siz isteseniz benim adımdan telefon numaramdan müşteri numaramı her şeyimi bulursunuz. Başka bankalar olsa dakikasına iptal ediyorlar.

Ceren 59 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön