İş Bankası Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermiyor!

Ahmet İmdat K. |

İş Bankasının maximum puanları yüklenmediği halde ilgileniyoruz vs diye standart bir cevap yazıyorlar ve şikayet hallolmuş görünüyor. Aslında tüketicinin isteği yerine gelmiyor. Belki de hiç gelmeyecek ama cevap yazarak olayı kapatmış ama sorunu çözmemiş oluyorlar. Cevaplanmasına değil de sorun çözmeye bakmalı. Bu durumda İş Bankası oyalama taktiği yapmış oluyor, sorun ise çözülmüyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet İmdat K.
  07 Kasım
  18:55

  bu gün puanın yüklendiği ile ilgili bir mail geldi. ama yinede neden buralara yazılar yazmak zorunda kaldığımı düşünüyorum.aynı şey yine olur mu diye her kampanyaya girmeyeceğim.

 • 07 Kasım
  11:28

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi