İş Bankası Müşteri Hizmetleri Hezimeti!

Metin B. |

Ben yıllardır İş Bankası ile çalışırdım. Bir akşam müşteri hizmetleri ile yaptığım tek bir görüşmeden sonra İş Bankası ile bütün bağlarımı kopardım. Kredi kartımın son kullanım tarihi 2015 un 2. Ayı olmasına karşın iki ay öncesinden internet üzerinden yapacağım alışverişlerde bloke edilmiş. Müşteri hizmetlerine sebebini sorduğumda Kart yenileme sürecinde olduğundan bir şey yapamıyoruz dedi. Ben de internet üzerinden tek bir ödememi gerçekleştirebilmem için bana yardımcı olun dedim. Müşteri hizmetleri çalışanı kendi bildiğini okudu ve hiç yardımcı olmadı. Ben de bağlarımı kopardım. Şimdi burnundan kıl aldırmaz ve müşterilerini umursamaz olmuşlar.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  13:19

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi