27 Ağustos 2014

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çok Bekletiyor.

İş Bankası'nda bulunan hesabımı kapatmak için 26.08.2014 tarihi saat 20:02 müşteri hizmetlerini aradım. Ancak müşteri hizmetleriyle görüşebilmek için 12 dakika hatta bekledim. Mesai saatinde veya sonrası hiç fark etmiyor telefonlarda beklemek tam anlamıyla fiyasko. Üstün hizmet anlayışı adı altında telefonlarda bekletilen bir müşteri olarak İş Bankası ile ilgili bütün bağımı kopardım.

Kaliteli hizmetin ancak ve ancak müşteri hizmetlerinin hızlı bir şekilde çalışarak verilebileceği kanaatindeyim. Bu kadar büyük bir bankanın müşteri hizmetlerinin zayıf ve yetersiz olmasıda tezat oluşturan bir durum.

Harun 1.574 Okunma

Cevaplar

  • Harun 28 Kasım 2014

    İş bankası , ilgili şikayetim ile ilgili yapmış olduğu açıklamada " Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. " denmiştir.Aylar geçmiş olmasına rağmen banka tarafından şahsıma bilgilendirme yapılmamıştır.Şikayetimin ne denli doğru olduğunu bu şekilde görmüş bulunmaktayım.İş Bankası ile bağımı koparmak,vermiş olduğum kararı doğrular niteliktedir.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön