İş Bankası Müşteri Hizmetleri Bekletme Süresi.

Ozan Y. |

Yasa falan hak getirsin. 13 dakika bekleyeceksin diyerek 25 dakika insanı hatta bekletmek haksızlıktan başka bir şey değildir. Bir sorun çözeceğiz alt tarafı, günde iki defa her seferinde 20 dakika, yarım saat hatta sadece temsilciye bağlanmak için bekletilmez insan. Atatürk'ün bankasıymış birde.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan Y.
  29 Kasım
  20:56

  Hala çağrı merkezi ne ulaşarak bildirirsin diye yazmis hiç utanmadan. Biz ulaşamıyoruz diyoruz o hala 0850... bir şey bir şeyi ara diyor. Gemi azıya almışlar, top gibi oynuyorlar bizimle. Kötülükler sizinle olsun.

 • 23 Kasım
  09:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi