İş Bankası Müşteri Ayrımı Yapılıyor!

Barış B. |

Bugün Kadıköy Yeldeğirmeni şubenize gittiğimiz de konut kredisi için bilgi almak istedik faizi olsun % kaç olsun falan. Daha 4 dk eksper bakmadan fiyat çıkaramam yok ortalaması işte ne kadar düşünüyorsunuz o da yetmez....Daha elit müşteriler gelir gelmez, hoşgeldiniz ne içersiniz? 2 dk elit müşterini bekletmedi. Ayıptır yaptığınız adamına göre muamele yapılıyor.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  10:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi