20 Ekim 2016

İş Bankası Muhabir Banka Masrafı...

2016 Mart ayında yurt dışına para gönderimi yaptım, gönderdiğim adres İş Bankasının Gelsenkirchen şubesine idi ve bana o esnada hangi masraf denildi ise hepsini ödedim. Eş zamanlı olarak borçlu olduğum kimseden bunları düşerek gönderimi gerçekleştirdim. O esnada işlemi yapan görevliye ısrarla başka bir masraf olacak mı diye sormama rağmen bana ' hayır beyefendi tüm masraflarınız bu kadar ' diye cevap verdi ve benim zaten muhabir banka masrafı diye bir şeyden haberim yoktu bile.

Tüm bunlar bir kenara benim borçlu olduğum kişiyle 3 ay sonra tüm ilişkim bitti para gönderim işleminden tam 6 ay sonra İşbankası'ndan bir görevli beni aradı ' beyefendi. Mart ayında yapmış olduğunuz para transferi ile alakalı şu kadar borcunuz var " bu bilgi 6 ay sonra mı verilir " dediğimde sizi aradı fakat ulaşamadık diyerek asılsız söylüyor üstelik ne numaram değişti ne de bir arama oldu şimdi benim zararımın sorumlusu kim?

Bilal 397 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön