İş Bankası MTV Ödemesi Sonrası İndirim Kodunu Göndermedi.

Hüseyin T. |

MTV ödemesini İş Bankası maximum kartla yaptım. Hizlial.com internet sitesinde geçerli 50 TL'değerinde indirim kodu mesaj olarak cep telefonuma gelmedi. Hizlial.com'dan alışveriş yapacağım. Müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olmadılar. Kod tarafıma 27 Şubat 2015'e kadar gönderilmezse tüketici hakem heyetine başvuracağım. İnternetten baktığımda benim gibi mağdur ettiğiniz insanlar var. Lütfen gereğini yapın. Müşteri numaram: 1771***.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  10:46

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi