İş Bankası Mobil USD Kredi Kartı Ödeme Sorunu!

Engin E. |

Bugün USD işlem yaptığım kredi kartının borcunu ödemek için mobil uygulamayı açtım. Yaklaşık 200 $ karşılığı olarak 400 TL ödemek için miktarın belirtildiği bölüme 400 yazdım ve onayladım. Miktar yazılan yerde TL olarak görünen miktar ödeme yapılırken USD üzerinden alınmış. Yazılımsal bir eksiklik olduğunu firmaya belirttiğim halde değişiklik olmadığını görüyorum. Hatanın kısa sürede çözüleceğine inanıyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin E.
  03 Eylül
  08:03

  Bugün arayıp şikayetle ilgili olarak teknik çalışmanın sürdüğünü belirttiler. Sonucunu buradan belirtirim.

 • Engin E.
  22 Temmuz
  11:48

  Yapılacak şey buraya otomatik mesaj yazmak yerine USD ödemelerde TL ibaresi yerine USD koymaktır. Çok da zor olmasa gerek.

 • 16 Temmuz
  13:44

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi