İş Bankası Mobil Onay Kodu Zaman Aşımı!

Gürkan D. |

Bankamatik kartım için şifre almaya çalışıyorum. Cep telefonumdan arıyorum 5.1.3 menülerini izliyorum 41 karakter giriyorum. Burada 41'i vurgulamak isterim. Ama onay kodu bana 3 dakika sonra geliyor.

Ben herhangi bir tuşa basmamışken bana bir de "özür dileriz sadece üç kez deneyebilirsiniz" diyor. Ben denemedim ki. Onay kodunu göndermediniz ki. Sonra başka menüye. Sonra tekrar telefon açıyorum. Bir daha 5.1.3 sonra yine 41 karakter. Önceden gönderdikleri kodu giriyorum. Yine hata veriyor.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürkan D.
  14 Kasım
  15:18

  0 850 724 0 724 numaralı telefonla çözemediğim bir konuyu yazdım. Zaten

 • 14 Kasım
  15:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi